Hledá se láska! Po rozchodu na to jde Agáta Hanychová zostra: Pánové, hlaste se
Internetová televize Stream.cz hledá pro svůj nový pořad s moderátorkou Agátou Hanychovou (35) pět mužů, kterým se nedaří najít tu pravou v době covidu.
V čase, kdy se nedá zajít ani na kafe, ani do kina, a není možnost jen tak někoho poznat, je v podstatě jediná šance, jak si najít lásku svého života, internetová seznamka. Není tedy náhoda, že Tinder, aplikace na randění, je jednou z nejpoužívanějších.
Jak to ale na Tinderu chodí a jak se přes aplikaci dá sbalit holka? Právě to vás v pořadu "Jak na Tinder s Agátou" kontroverzní influencerka naučí. Provede vás celým procesem, pomůže s novým šatníkem, účesem i stylem komunikace s potenciální partnerkou. A kdo ví, třeba dovede protagonisty své reality-show k opravdové lásce.
Není to tak dávno, co se Agáta rozešla s pohledným truhlářem Adamem. "Ano, je to tak. Rozešli jsme se," potvrdila informaci o rozchodu eXtra.cz. S Adamem měli společně naplánováno, že zhotoví obytňák, kterým budou právě kvůli pandemii koronaviru cestovat po Česku.
S rozchodem ale přišel i rozpad velkého snu, kterého se ovšem Agáta nehodlala jen tak vzdát a jako neohrožená žena se pustila do zhotovení obytňáku sama. "Obytné auto zvládnu sama," dodala. Kdo ví, třeba na cestách po krásách české přírody narazí konečně na toho pravého.
Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou
Související články

Agáta Hanychová čeká třetí dítě s třetím otcem: Proč to nevyšlo s Prachařem a Dopitou

Hanychová překvapila příspěvkem s Jakubem Prachařem: Bývalý pár má důvod k oslavě

Nové hnízdečko lásky Agáty a Jaromíra: Takhle to vypadá v jejich novém bytě

Hanychová otevřeně o vztahu se Soukupem: Řeknu vám, proč se nejčastěji hádáme
