Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Hledá se láska! Po rozchodu na to jde Agáta Hanychová zostra: Pánové, hlaste se

Agáta Hanychová chce za 30 dní zhubnout.
Zdroj: Archiv Agáta Hanychová
+ Další 2 fotografie
láska
Agáta Hanychová (35) je úspěšná influencerka, podnikatelka, máma na plný úvazek a modelka. Jediné, v čem se jí stále nedaří, je najít tu pravou lásku. Nedávno to vypadalo, že si s pohledným truhlářem Adamem padli do noty, ale vztah jim vydržel pouhé tři měsíce a následoval konec. Agáta je ale neohrožená žena a ničeho se nebojí. Tentokrát se rozhodla, že bude radit mužům, jak v době koronavirové najít tu pravou lásku.

Internetová televize Stream.cz hledá pro svůj nový pořad s moderátorkou Agátou Hanychovou (35) pět mužů, kterým se nedaří najít tu pravou v době covidu.

V čase, kdy se nedá zajít ani na kafe, ani do kina, a není možnost jen tak někoho poznat, je v podstatě jediná šance, jak si najít lásku svého života, internetová seznamka. Není tedy náhoda, že Tinder, aplikace na randění, je jednou z nejpoužívanějších.

Jak to ale na Tinderu chodí a jak se přes aplikaci dá sbalit holka? Právě to vás v pořadu "Jak na Tinder s Agátou" kontroverzní influencerka naučí. Provede vás celým procesem, pomůže s novým šatníkem, účesem i stylem komunikace s potenciální partnerkou. A kdo ví, třeba dovede protagonisty své reality-show k opravdové lásce.

Není to tak dávno, co se Agáta rozešla s pohledným truhlářem Adamem. "Ano, je to tak. Rozešli jsme se," potvrdila informaci o rozchodu eXtra.cz. S Adamem měli společně naplánováno, že zhotoví obytňák, kterým budou právě kvůli pandemii koronaviru cestovat po Česku.

S rozchodem ale přišel i rozpad velkého snu, kterého se ovšem Agáta nehodlala jen tak vzdát a jako neohrožená žena se pustila do zhotovení obytňáku sama. "Obytné auto zvládnu sama," dodala. Kdo ví, třeba na cestách po krásách české přírody narazí konečně na toho pravého.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy