Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Hledá se Kristýna (14): Před třemi dny zmizela, možná se schovává u staršího přítele

Zdroj: facebook
pátrání
Už od úterý policisté pátrají po čtrnáctileté Kristýně Boháčové z Prahy. Rodiče o ní nemají žádné zprávy od doby, kdy je v pondělí navštívila. Po dívce se slehla zem a ani po třech dnech o ní nemají žádné informace. Podle Kristýnina Facebooku měla dívka přítele, který podle fotografie vypadá o pár let starší, než je ona. Ukrývá se snad nezletilá blondýnka u něj?

Kristýna měří asi 140 cm, má hubenou postavu a dlouhé rovné blond vlasy se zrzavými pramínky. Oči má modré. Od úterý, kdy po ní začali pátrat pražští policisté, o ní nikdo nic neví. Podle fotografie z 27. srpna má Kristýna přítele, u kterého by se mohla ukrývat. Ten vypadá o několik let starší než ona.

Dívka byla naposledy viděna v pondělí 2. 9., kdy šla navštívit rodinu. Poté se po ní slehla zem. Zoufalí rodiče netuší, kam by mohla jít. Vzhledem k jejímu nízkému věku se lze domnívat, že rodiče o starším příteli nevěděli.

Policie žádá o pomoc s pátráním po pohřešované Kristýně. Jakékoliv informace o ní nebo o tom, kde by se mohla vyskytovat, hlaste na tísňovou linku 158.

Související články

Další články