Český rozhlas přišel s naprosto skvělým projektem s názvem Ježíškova vnoučata, díky kterému můžete udělat radost seniorům, kteří jsou sami. Chcete-li se stát Ježíškovým vnoučetem, tak můžete darovat dárek či zážitek.

Většina přání je splnitelná, avšak najdou se i bizáry, nad kterými zůstává rozum stát. Nesmíte samozřejmě zapomínat na to, že o tato přání žádají lidé, kteří jsou až o dvě generace starší než vy.

Čeští senioři z velké většiny touží jen po setkání s Lucií Bílou, Karlem Gottem nebo s někým z TV Šlágr, což je v podstatě polovina nesplnitelných přání, protože málokdo si může dovolit utratit zhruba 300 tisíc za některého z Českých slavíků za soukromý koncert.

Za povšimnutí stojí například přání pana Zdeňka z Humpolce, kterému je sice 76, avšak zatoužilo se mu po ženské blízkosti, a proto si pod stromeček přeje sexuální asistentku. Tento úkol je rozhodně splnitelný, a proto vyhlašujeme pátrání po sexuální asistence. Jste-li jednou z nich, tak uvolněte svůj přepracovaný klín alespoň v čase vánočním a udělejte dobrou věc. Stát se Ježíškovým vnoučetem je šlechetný čin. Nezapomínejme, že ty nejlepší věci jsou zadarmo.

Pomáhat můžete samozřejmě až do Vánoc, kde neustále přibývají nová a nová přání, která povětšinou bývají běžně splnitelná. Darujte domovu důchodců vaši starou televizi, vezměte partu seniorů na koncert nebo nějakého dědečka do barber shopu. Je to snadné.