Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hledá se intimní asistentka! Pan Zdeněk z Humpolce má důvěrné přání

Hledá se intimní asistentka! Pan Zdeněk  z Humpolce má důvěrné přání
Zdroj: facebook/Doctora Corazon
Projekt Ježíškova vnoučata je bezesporu velice šlechetným projektem Českého rozhlasu, který se snaží pomáhat osamoceným lidem v domovech důchodců a plnit jim jejich vánoční přání. Ježíškovým vnoučetem se můžete stát i vy a koupit seniorům například prostitutku, koncert Lucie Bílé nebo setkání s Duem Yamaha. Fantazie českých seniorů je takřka neomezená.

Český rozhlas přišel s naprosto skvělým projektem s názvem Ježíškova vnoučata, díky kterému můžete udělat radost seniorům, kteří jsou sami. Chcete-li se stát Ježíškovým vnoučetem, tak můžete darovat dárek či zážitek.

Většina přání je splnitelná, avšak najdou se i bizáry, nad kterými zůstává rozum stát. Nesmíte samozřejmě zapomínat na to, že o tato přání žádají lidé, kteří jsou až o dvě generace starší než vy.

Čeští senioři z velké většiny touží jen po setkání s Lucií Bílou, Karlem Gottem nebo s někým z TV Šlágr, což je v podstatě polovina nesplnitelných přání, protože málokdo si může dovolit utratit zhruba 300 tisíc za některého z Českých slavíků za soukromý koncert.

Za povšimnutí stojí například přání pana Zdeňka z Humpolce, kterému je sice 76, avšak zatoužilo se mu po ženské blízkosti, a proto si pod stromeček přeje sexuální asistentku. Tento úkol je rozhodně splnitelný, a proto vyhlašujeme pátrání po sexuální asistence. Jste-li jednou z nich, tak uvolněte svůj přepracovaný klín alespoň v čase vánočním a udělejte dobrou věc. Stát se Ježíškovým vnoučetem je šlechetný čin. Nezapomínejme, že ty nejlepší věci jsou zadarmo.

Pomáhat můžete samozřejmě až do Vánoc, kde neustále přibývají nová a nová přání, která povětšinou bývají běžně splnitelná. Darujte domovu důchodců vaši starou televizi, vezměte partu seniorů na koncert nebo nějakého dědečka do barber shopu. Je to snadné.

Související články

Další články