Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Hledá se garsonka pro Dominiku Gottovou: Zesnulému tatínkovi chce splnit velké přání

Zdroj: eXtra.cz, Profimedia.cz
+ Dalších 21 fotografií
kdo hledá, najde!
Karel Gott (†80) viděl nerad, že se jeho nejstarší dcera řítí ke dnu. Moc si přál, aby si Dominika (46) dala život do pořádku. A sympatická blondýnka se tomuto vytouženému cíli každým dnem přibližuje. O mílových krocích se však mluvit nedá. Našla si práci za barem a hledá garsonku, aby nemusela do Prahy dojíždět z Mníšku pod Brdy...

Směna za barem začíná Dominice Gottové v devět hodin ráno. Cesta autobusem na Smíchovské nádraží a pak metrem do stanice Náměstí Republiky z Mníšku pod Brdy jí zabere zhruba 50 minut. Jenomže domek zpěvačky Šárky Rezkové (50), která nejstarší Slavíkově dceři poskytla azyl, nestojí hned u zastávky.

Dominika tak musí vstávat ještě za tmy, aby si včas stihla obléct zástěru a začít připravovat bar, třeba doplnit zásoby. Na to má totiž jenom hodinu, zákazníkům připravuje Gottová objednávky od desáté hodiny. Vyčerpávající pracovní tempo trvá do osmi večer. Po úklidu ji čeká další hodina na cestě. A to Dominiku už přestalo bavit…

Podle informací eXtra.cz usilovně shání garsonku v Praze a za každý tip na vhodný byt je vděčná. „Dokonce za ní chodí lidé do kavárny a hlásí jí, že by o nějakém bytu věděli. Dominika si pak od nich s radostí převezme kontakt,“ řekl nám zdroj, jenž je se situací Gottové obeznámen.

Vysněná garsonka

Nejvhodnějšími lokalitami pro Dominiku jsou ty v blízkosti linky metra B. Kdyby se jí podařilo takovou garsonku najít, byla by v práci dřív, než by stačila říct švec. „Má se moc fajn, ale až najde byt, bude to ještě lepší. I v práci jsou na ni všichni milí,“ dodal zdroj.

Kdo hledá, najde. Tak snad nebude Dominika Gottová výjimkou.

Související články

Další články