Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Pátrání se šťastným koncem: František se našel, rodině se ulevilo a děkuje za pomoc

Pátrání se šťastným koncem: František se našel, rodině se ulevilo a děkuje za pomoc
Zdroj: Policie ČR
štěstí
Čerstvě sedmiletý chlapec jménem František se měl v sobotu ráno vydat na skautskou výpravu, na Hlavním nádraží v Praze ho ale viděli ostatní skauti naposledy, do vlaku nenasedl. Po Františkovi pátrala policie a zoufalá teta žádala o pomoc na sociálních sítích. Krátce po půl páté odpoledne oznámila, že chlapeček byl nalezen a je v pořádku.

„Dnes v 8:30 se ztratil šestiletý František na Hlavním nádraží v Praze. Byl na skautské výpravě do Čerčan, kdy ho naposledy viděli na peróně u vlaku a ve vlaku už s výpravou nebyl,“ napsala chlapečkova teta Gábina na Facebook v sobotu krátce po poledni.

Zoufalá rodina netušila, kde se chlapec nachází, domnívala se ale, že se mohl po odjezdu vlaku vypravit domů. Malý Fanda u sebe jako správný skaut neměl ani telefon, což hledání komplikovalo. Naštěstí ale vše dopadlo dobře a chlapec se našel.

Vděk a radost

„Chci vám všem strašně moc poděkovat za pomoc a podporu. Ten strach byl příšerný a vy všichni jste byli neuskuteční. Neexistují slova, která by dokázala vyjádřit vděk celé rodiny. Jsem šťastná, že existují lidé jako jste vy. Děkuji,“ napsala chlapcova nadšená teta. Malý František už je v bezpečí.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy