Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Hledá se dvojnice vnad Lucie Benešové. Ta mezi tím šokovala jako domina. Žhavá jako nikdy

Herečka Lucie Benešová.
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
Dvojnice

Herečka Lucie Benešová (47) se rozhodně nebojí provokovat své fanoušky na sociálních sítích. Před několika dny přidala na Instagram fotografii, kde stála s bičíkem v převleku dominy. A fanoušci jí nemohli její kostým ani výstavní figuru vynachválit. Její postava a hlavně veliké poprsí jsou vždy předmětem diskuzí. Například na facebookových stránkách Agentury ProHerce hledají typ ženy, která vypadá podobně jako Benešová, a klasicky nezapomněli zmínit ani poprsí.

Vážené dámy, hledáme ženu ve věku 17 - 40 let, typu Lucie Benešová (viz ilustrační foto) - blondýna s velkým, hezkým poprsím - pro focení, kdy dotyčná leží na lehátku v plavkách - nebude jí vidět do obličeje a nebudeme požadovat žádnou hereckou akci,“ stojí na začátku inzerátu, který byl zveřejněn na facebookových stránkách Agentury ProHerce.

Zdá se, že krásná Lucie Benešová je i se svou prvotřídní figurou pro ostatní velmi inspirativní. Není divu, že se před lety objevila v pánském magazínu Playboy.

Lucie Benešová: Odvážná fotka s bičíkem

Kromě toho, že momentálně hledají na stránkách pro herce novou Lucii Benešovou, ta originální se toho nebojí a přidala na sociální sítě velmi odvážný snímek. „Kolik rolí v životě máš, tolikrát jsi člověkem,“ napsala herečka Lucie Benešová k jednomu z posledních příspěvků na Instagramu. U popisku nechyběly dva velmi odvážné a provokativní snímky. Na sobě totiž měla krátké kožené šaty, síťované punčochy, kožené boty a nechyběly ani řetězy a také bičík v ruce.

Benešová se tak převtělila do role dominy, která jí náramně sedla. Její manžel Tomáš Matonoha musí mít doma ze své manželky opravdu radost, protože i v sedmačtyřiceti dokazuje, že dokáže být pořádně svůdná.

Pochvalné komentáře

Ihned nato se také začalo objevovat plno komentářů. „Ty jsi strašně hubená,“ napsala jí k příspěvku překvapená Adéla Gondíková. „Luci, ty jsi kost,“ napsal jí další sledující. Ooo Lucinko, jakoby vám bylo zase 20, teda ono pořád je, ne?“ zeptala se řečnicky další sledující. „Jste kočka,“ připojil se další.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy