Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Hledá se Artík: Seriál Iveta shání většího a menšího dvojníka Artura Štaidla

Iveta s Arturem.
Zdroj: herminapress.cz
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
casting

V příštím roce se mohou diváci těšit na druhou sérii seriálu Iveta, který mapuje kariéru a soukromý život zpěvačky Ivety Bartošové (†48), jejíž roli si v pořadu zahrála herečka Anna Fialová (27). Přípravy na natáčení s sebou mimo jiné nesou i výběr správných herců, což se týká i role syna tragicky zesnulé interpretky Artura Štaidla (25), který se má v seriálu objevit jako malé dítě. Společnost Cinema Casting na svých facebookových stránkách vyhlásila casting na jeho roli. 

Arturův dvojník

Hledá se Artík, tak by se dalo nazvat pátrání castingové agentury Cinema Casting po co nejvěrnějším dvojníkovi Artura Štaidla v jeho raných letech. Ten totiž samozřejmě nebude chybět v připravované druhé řadě seriálu Iveta, který si u diváků internetové platformy Voyo získal velkou popularitu.

Ačkoliv společnost na svém Facebooku neuvedla, že se jedná přímo o syna zpěvačky Ivety Bartošové, fotografie z jeho dětství, které byly k nabídce přiřazeny, nedávají příliš prostoru k pochybám. V seriálu by se měl zřejmě objevit jako miminko a následně jako dvoultetý chlapeček. Arturův malý dvojník si přijde i na honorář a za svůj herecký výkon si odnese 3 tisíce korun za natáčecí den. Hledají se dva kloučci podobní synovi Ivety Bartošové, jeden v batolecím věku, jeden asi dvouletý. 

Těžký osud

Nová série, která uzří světlo světa roku 2023, má diváky zavést do 90. let minulého století, doby, kdy zpěvačka Iveta Bartošová zažila to nejúspěšnější období své kariéry. Podle informací TN.cz by měla na pokračování seriálu spolupracovat i rodina umělkyně, kterou dohnaly psychické problémy až k sebevraždě. V její roli se opět objeví herečka Anna Fialová, která si Bartošovou zahrála i v první sérii.

Artur Štaidl neměl vůbec lehké dětství ani období dospívání, kdy byl svědkem mnoha matčiných excesů. V určité době neměl dobré vztahy ani se svým otcem, hudebním skladatelem Ladislavem Štaidlem. Nakonec mu ale byl táta oporou nejen v době, kdy přišel o maminku, která 29. dubna 2014 skočila pod jedoucí vlak. V loňském roce však pětadvacetiletý Artur přišel i o tátu, který zemřel 31. ledna 2021 na následky komplikací spojených s nemocí covid-19.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy