Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hledá ji i vrtulník i potápěči! Třináctiletá Eliška zmizela uprostřed noci

Záhadné zmizení
Policie a zoufalí členové rodiny pátrají po třináctileté Elišce Bartuschekové z Hořiněvse na Královéhradecku. Dívka se za záhadných okolností ztratila ze svého domu.

Eliška Bartuscheková podle kriminalistů odešla z domova v Hořiněvsi mezi půlnocí a sedmou hodinou ráno. Kam dívka šla? To nikdo neví.

Policisté po třináctileté dívce pátrají i pomocí vrtulníku. V akci jsou psovodi i potápěči. „Po dívce je vyhlášeno celostátní pátrání, je spuštěna pátrací akce, do které bude zapojen za dobrých letových podmínek i vrtulník,“ uvedla pro portál TN.cz mluvčí královéhradeckých policistů Iva Kormošová.

Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešované Elišce Bartuschekové sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.

Eliška se dnes večer sama vrátila domů a je v pořádku!

Související články

Další články