Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Hlavní mužská trojice z filmu Jedna ruka netleská. Taclík je dvojnásobný tatík, Trojanovi minulý rok nepřál

Vážně sranda!
Zdroj: Lucky Man Films
+ Dalších 8 fotografií
Herci

Film režiséra Davida Ondříčka z roku 2003 s názvem Jedna ruka netleská měl mezi diváky velký úspěch. I když se jedná o černou komedii, tak i přesto si na webu ČSFD vydobyl 70 procent. Snímek vypráví smolný příběh tří hlavních postav v podání Ivana Trojana (58), Jiřího Macháčka (56) a Marka Taclíka (49), kteří jsou ve svých rolích naprosto fenomenální. Jak ale dnes vypadají a co dělají?

Hlavní postavou filmu je smolný Standa (Jiří Macháček), který má život jako na houpačce. Zrovna ho pustili z vězení a on si užívá peněz, které mu dlužil jeho bývalý šéf Zdeněk (Ivan Trojan). Do života mu však vstoupí ještě větší smolař Ondřej (Marek Taclík), který mu opět překlopí život vzhůru nohama. Komediálního filmu se v roce 2003 ujal režisér David Ondříček, který tímto filmem ukázal, že není vše jen tak růžové, jak se zdá. Na ČSFD snímek získal 70 procent.

Smutný rok 2022

Jedním z hlavních představitelů je Ivan Trojan, který za tento film získal Českého lva za nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli. Ve filmu si zahrál po boku ještě své manželky Kláry Pollertové-Trojanové. Rok 2022 pro Ivana Trojana nebyl zrovna dobrý. Jednak se mu rozpadlo manželství s již zmíněnou Klárou a do toho mu ještě zemřel tatínek Ladislav Trojan. Redakce eXtra.cz, která byla na pohřbu přítomna, vše poctivě nafotila.

Dalším z hlavních hrdinů byl Jiří Macháček. Je rozvedený, od roku 2000 je jeho partnerkou o dvanáct let mladší Kristina Dufková, režisérka animovaných filmů, s níž má dceru Bertu a syna Antonína. Také se stále věnuje herectví a bydlí v pražské čtvrti Košíře.

Starostlivý Marek Taclík

Smolnou trojici doplnil Marek Taclík, kterého redakce eXtra.cz poměrně nedávno vyzpovídala, jak se mu daří. "Nám se teď daří výborně, my i děti jsme zdraví, takže paráda," řekl Marek Taclík, který je v současné době dvojnásobný tatínek a který si stěžoval na náročnou výchovu v období lockdownu. Bez své partnerky by to nedokázal. "Já to mám vlastně hrozně jednoduchý, protože mám skvělou partnerku, takže já si to jen užívám," dodal herec.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy