Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Hlavní hvězda Varů Liev Schreiber míří na festival: Kdo je téměř o polovinu mladší přítelkyně?

Liev Schreiber s mladičkou přítelkyní Taylor Neisen.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 9 fotografií
Partnerka

Hvězdou 56. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary je americký herec a producent Liev Schreiber (54). Známý je hlavně z filmů X-Men Origins: Wolverine, Spider Man: Paralelní světy či Vřískot. Kromě profesního života se mu daří i v osobním. Po svém boku má totiž krásnou osmadvacetiletou Taylor Neisen.

Herec Liev Schreiber je hvězdou letošního ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Jen pár dnů nazpět si ještě užíval v Benátkách se svou mladou přítelkyní Taylor Neisen.

Taylor získala podle webu Legend Peeps v roce 2012 titul Miss Jižní Dakota. Nejvíce se však dostala do povědomí díky jejímu vztahu s renomovaným hercem Lievem. Kdy přesně spolu začali žít, není známo, ovšem před ní byl Liev Schreiber jedenáct let ve vztahu s pohlednou herečkou Naomi Watts (53).

Naomi si nejvíce diváci pamatují díky rolím ve filmech Kruh, King Kong, Mulholland Drive, Diana nebo Rezistance. Žili spolu od roku 2005 do roku 2016, kdy se rozvedli. Společně mají dvě děti, Kai Schreiber (13) a Sashu Schreiber (14), jak píše People.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy