Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Hlavně selfie! Lidé jsou zděšeni tím, co modelka prováděla se svým dvoutýdenním miminkem

Co udělala modelka špatně?
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Fitness modelka Chontel Duncan šokuje už podruhé. Ještě pár dní před porodem totiž v pohodě cvičila, kopala do lap a vystavovala své bříško, na kterém byl i v devátém měsíci těhotenství vidět pekáč buchet. 14 dní po porodu se kráska se svým synem vyfotila a lidi naštvala podruhé.

Na jedné z fotek je totiž vidět, že má malé miminko nejištěnou a zvednutou hlavičku. Což by se u tak malého prcka nemělo vůbec stát! Modelka vystavila tuhle fotku na svůj Instagram a hned se na ni snesla vlna kritiky. Hlavně v tom, že Chontel se snaží co nejlépe zapózovat a vyfotit si perfektní selfie. Svého syna si ale už tolik nehlídá.

Modelka se brání tím, že v ten moment malý Jeremiah zvedl na vteřinu hlavičku sám a hned ji zase položil mámě zpátky na rameno. „Novorozenci umí hlavu zvednou i sami. Rozhodně to není tak, že bych ho k něčemu nutila nebo ho nehlídala. Pokud se vám to nelíbí, nemusíte moji stránku vůbec sledovat,“ vzkázala australská modelka rázně!

Tak co myslíte, opravdu se toho stalo tolik, nebo Chontel píšou hlavně závistivé matky, které nemůžou vydýchat to, že modelka dva týdny po porodu vypadá, jako by se s jejím tělem vůbec nic nedělo?

Související články

Další články