Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Hlavně se nerozbrečte: Dalších 10 dojemných fotek, které vám zachrání vaši víru v lidstvo

Lidé myslí nejen na sebe.
Občas to ve světě vypadá, že nám nejde o nic víc, než se navzájem vyhladit, ublížit si a vytěžit z lidí co nejvíce pro svůj prospěch. Právě proto každého potěší, že i tak se tady najdou dobrodinci, kteří vám vrátí naději, že to s námi ještě není tak zlé.

Lidské dobroty je, jak se poslední dobou zdá, na světě málo. A proto je třeba si jí vážit, šířit se o ní a poukazovat na každý nezištný skutek, který někdo provede jen proto, že mu ještě záleží na každé lidské bytosti, i když je pro něj cizí a nikdy ji už nemusí v životě vidět.

A pokud si máte z něčeho brát příklad, jsou to právě tyto fotky, které dokazují, že stále máme naději stát se lepšími.

1. Muž zachraňuje tonoucí kotě z řeky pomocí deštníku.

2. Každý večer bere tenhle páníček svého nemocného psa na koupel do jezera, protože mineralizovaná voda mu pomáhá tišit bolesti.

3. Policista rozmlouvá sebevrahovi jeho osudný skok. O osm let později předává nyní otec dvou dětí stejnému policistovi čestnou cenu na akci Americké organizace prevence sebevražd.

4. Pracovníci úklidové firmy se pro mytí oken memphiské dětské nemocnice převlékli za superhrdiny, aby rozradostnili nemocné děti zavřené ve špitále.

5. Malá holčička prodala všechny svoje plyšáky, aby peníze za ně utržené věnovala místnímu útulku pro zvířata.

6. Stará paní se tak styděla v nemocnici přijímat návštěvy v nařízené noční košili, že její vnuk se do ní oblékal taky, aby jí dodal sebevědomí.

7. Lidé postavili speciální houpačky pro děti na vozíku.

8. Postarší muž měl infarkt během odhrabávání své příjezdové cesty. Saniťáci ho odvezli do nemocnice a pak se vrátili k jeho domu, aby mu dokončili práci.

9. Místní bezdomovec, který žebral stále v jedné ulici, četl pořád dokola tu stejnou knížku. Jeden muž si toho všiml a věnoval mu proto čtečku Kindle, kde jsou nahrány mraky knih.

10. Zaměstnanec řetězce Wendy's vytrhl od stolu venkovní slunečník, aby ochránil před náhlým deštěm starého muže.

Související články

Další články