Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hlavatý (†50) z Ulice měl ještě spoustu plánů: S přítelkyní Iluš věřili, že rakovinu porazí!

Hlavatý (†50) z Ulice měl ještě spoustu plánů: S přítelkyní Iluš věřili, že rakovinu porazí!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 18 fotografií
Krutý osud
S rakovinou bojoval statečně a ze všech siln, v úterý však herec Robert Hlavatý (†50) nemoci podlehl. S milující přítelkyní Iluš přitom věřili v lepší zítřky, nepochybovali, že zákeřné onemocnění porazí. Měli spoustu plánů, které bohužel už nikdy neuskuteční. Hvězda Ulice a pěvecké show The Voice po sobě zanechala i mladičkou dceru.

Po dlouhém boji s rakovinou v úterý odešel do hereckéhho a hudebního nebe Robert Hlavatý Proslavily ho role v populárních muzikálech i nekonečný seriál Ulice Ještě před pár dny měl neuvěřitelnou chuť do života!

„Včera poslední nemocniční kafe a kakao a dnes hurá domů. Už pro tebe frčím zlato,“ napsala jeho přítelkyně Iluš 2. března. Všechny plány a sny, které spolu měli, si už naneštěstí nikdy nesplní.

Že šlo o lásku jako trám, dokazují i další vzkazy přítelkyně Hlavatého. "Víš, co mě pokaždé udělá šťastnou? Ty! Tvůj úsměv a každá chvilka strávená s tebou. Miluju tě," vyznala se před nedávnem z citů.

Smutnou zprávu potvrdil hercův kamarád Bořek Slezáček (51). „Ve Tvém zájmu doufam, Robe, že tam nahoře mají dobré kafe, bo jinak nevím. V pátek na akci jsem slyšel skvělé dva vtipy o baskytaristech a už jsem nestihl Ti je říct. Škoda, kámo. Zasmál by ses na cestu. Aspoň teď budeš mít dost času cvičit na basu. Nikdy Ti to moc nešlo,“ napsal na Facebook.

Robert Hlavatý spojil svou hereckou dráhu s divadlem Kalich, byl hvězdou muzikálů Děti ráje, Jesus Christ Superstar, Bídníci, Tajemství či Kvaska. Prý si však nejvíc užíval okamžiky na pódiu s kapelami Pertinax, Swans in the Dark či YARRO. Před pěti lety se dokonce přihlásil do The Voice Česko Slovensko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy