Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Hlaváčková dostala šokující diagnózu z nemocnice: Co s ní vlastně je a jak to ovlivní její kariéru?

Andrea možná přijde o zbytek sezony.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Andreu Hlaváčkovou čeká delší léčení, než se očekávalo. V nemocnici se totiž zjistilo, že nemá problém pouze v oblasti oka, ale ještě v jiné části obličeje. Léčení tak zabere delší dobu, než bylo v plánu.

„Kromě očního oblouku mám zlomený i nos, což se ukázalo při CT vyšetření,” svěřila se tenistka v rozhovoru pro Sport.cz s tím, že útok Hingisové přinesl další komplikace. Už nyní vzdala účast na US Open ve dvouhře, a pokud by se léčba realizovala dobře, možná naskočí do čtyřhry.

A jak reagovala na komplikace Hlaváčkové hráčka, která jí vše způsobila? “Už se mi neozvala,” popsala situaci česká hráčka. Martinu tak evidentně vůbec nezajímá, co svým útokem způsobila a že medailistce z Londýna možná předčasně ukončila sezonu.

Doktoři zakázali Hlaváčkové celý měsíc smrkat a je to striktní a musí se to vydržet, což jí potvrdil i bývalý hokejista Plzně Michal Dvořák, který měl podobné zranění. Tak snad se dá Andrea brzy do pořádku, protože takhle nešikovným způsobem přijít o zbytek tenisového roku by byla opravdu velká smůla.

Související články

Další články