Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Hlava PRAŽSKÝCH MUSLIMŮ vyzvala: DO ZBRANĚ! Ústředí od něj dává ruce pryč

+ Další fotografie
Děsivé
Leonid Kushnarenko je nový předseda pražské muslimské obce a také právník. Šíří klasickou muslimskou propagandu, ale co nyní sdílel za video na svém facebookovém profilu, je šokující.

„Ve světle posledních tragických událostí informuji všechny naše členy, hlavně muže – všichni, kteří mají zájem si udělat zbrojní průkaz, ozbrojit se kvůli ochraně zdraví a majetku, obraťte se na mě a já vám s tím pomůžu,“ hlásá na sociální síti Leonid. Vyjádření k útoku v mešitě na Novém Zélandu je opravdu děsivé.

Muslimské obce se však od jeho názorů a chování distancují. „My se od takových aktivit distancujeme a toto je naprosto nesprávná výzva, zcela špatný krok. Požádáme o vysvětlení jak pana Kushnarenka, tak celou pražskou obec. Ústředí má právo vyloučit každého, kdo by se choval nevhodně a hrubě proti názorům ústředí. Toto je precedens, který musíme řešit, ale znovu opakuji, že se od tohoto kroku distancujeme,“ řekl Alrawi pro web iDnes.

Dle ostatních muslimů žijících na území ČR Kushnarenko pouze prohlubuje napětí mezi českou společností a muslimy.

Mohlo by vás zajímat

Další články