Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

HLÁŠKA DNE: Žaneta z Prostřena se pustila do sexuálních násilníků. Budete se divit, co vypustila z pusy!

+ Dalších 16 fotografií
O Žanetě z Prostřena dlouho nebylo ani vidu, ani slechu, a tak na sebe musela upozornit. Na Facebook si totiž napsala status, který je opravdu hláškou dne! Nevidomá Žaneta tak rozvířila vody na sociálních sítích. Co tím ale chtěla říct?

Všechno to začalo tím, že Žaneta v Prostřenu shrnula dolů své šaty a ukázala prsa. Tohle ji proslavilo a navíc se dala dohromady se sexy Míšou, která si také od Prostřena slibovala zviditelnění. Holky se těšily na hvězdnou kariéru a chtěly to hlavně v Praze pořádně roztočit Jenže než to všechno stihly, jejich přátelství skončilo. A to vše kvůli chlapovi.

Dlouho teď nebylo o žádné z nich slyšet. Jako první na sebe upozornila nevidomá Žaneta hláškou, nad kterou zůstává rozum stát. "Při vší úctě ke slušným mužům... Měl by se vymyslet symbol, který by se nechal vycejchovat na čelo každému, kdo se byť jen pokusil o sexuální násilí (s přísným zákazem si ho zakrývat), plus samozřejmě komplet kastrace. Protože nevidím jediný důvod, proč by jim to mělo furt a furt procházet!" napsala Žaneta na Facebook.

Žaneta tak vědomě rozvířila vody na sociální síti a strhla se debata. Těžko říct, co tím chtěl básník říct. Možná se Žanetě ozval její bývalý přítel. Už dříve totiž přiznala, že ji mlátil a ponižoval. Měla totiž vztah s násilníkem, který nešel pro ránu daleko. Už tak slabé Žanetě ještě víc srážel sebevědomí a šikanoval ji Je jasné, že na to dívka zřejmě do smrti nezapomene.

Nedokážeme si ale dost dobře představit, jak by se cejchování násilníků reálně dělo. Kdo by si nechal dobrovolně vycejchovat symbol na čelo a kdo by prováděl kastraci? Je to asi těžko proveditelné... Každopádně to Žaneta myslela dobře a my jí fandíme

Související články

Další články