Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hladový stařík (80) se vydal na hon: Divočáka ulovil sekerou!

Zdroj: pixabay
šílenost
Berlínská policie řeší opravdu pozoruhodný případ. Osmdesátiletý důchodce tam totiž v neděli večer zabil divoké prase. Scéna to byla jak z hororu! Stařík totiž dostal chuť na kvalitní masíčko, tak se vydal na lov!

Důchodce z Berlína se v neděli večer dopustil opravdu šílené věci. Stařičký pán, který se v mládí živil jako řezník, se ve čtvrti Reinickendorf vydal na lov divokého prasete. Se svou chotí dostali chuť na kvalitní kančí maso a vzhledem k tomu, že si jej nemohou dovolit kvůli jeho ceně, rozhodli se udělat hrůzný čin.

Manželka důchodce, kterého nyní vyslýchá berlínská policie, čekala v autě a muž se vydal do lesa na lov. Místní však nahlásili podezřelé vozidlo, které bylo na okraji lesa, policii a ta šla celou situaci prověřit. Na místě našli nejen zabité zvíře, ale i důchodce, který se skrýval ve křoví.

Stařec čelí obvinění za pytlačení. Naprosto profesionálně zvíře zabil, stáhl z kůže a již při příjezdu policie měl všechny části pečlivě zabalené. Muž se policii přiznal, že nemá na kvalitní maso finanční prostředky, aby si je koupil.

Související články

Další články