Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

HIV pozitivní Charlie Sheen slaví 54. narozeniny: Alkohol a drogy ho málem dostaly do hrobu

Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
skandalista
Herec a skandalista Charlie Sheen slaví 54. narozeniny. Muž, který se více než svým hereckým uměním proslavil láskou k alkoholu, drogám a lehkým ženám, je rád, že se svého věku vůbec dožil. Když si díky nákaze HIV uvědomil, co se svým životem udělal, rozhodl se ho radikálně změnit. Nyní podle amerických médií žije úplně jinak než dřív a alkoholu a drogám se úspěšně vyhýbá.

Charlie Sheen, rodným jménem Carlos Irwin Estévez, se narodil 3. září 1965 do umělecké rodiny. Už od dětství musel o úspěch bojovat se svými sourozenci a v momentě, kdy ho kvůli nepravidelné docházce a špatným známkám těsně před maturitou vyhodili ze školy, se stal černou ovcí rodiny.

Charliemu bylo teprve 8 let, když hrál ve svém prvním filmu. Tíhu slávy proto pociťoval už od útlého dětství a mnozí spekulují, že stejně jako spousta jiných dětských hvězd, i on to v dospělosti odnesl po psychické stránce.

Do povědomí českých diváků se tento herec dostal až díky komedii Žhavé výstřely a lidé ho i dnes vídají na obrazovkách v oblíbeném seriálu Dva a půl chlapa. Tam byl v roce 2011 nahrazen Ashtonem Kutcherem, který zaujal Sheenovo místo poté, co byl herec vyhozen kvůli problémům s drogami.

Charlie se řadí mezi umělce, jejichž eskapády jsou pomalu známější než jejich tvorba. V roce 1990 měl Charlie postřelit svou snoubenku Kelly Preston, na jaře roku 1998 ho pak napadlo vpravit si kokain jehlou do žíly a kvůli předávkování skončil v nemocnici. V roce 2009 měl Sheen v záchvatu vzteku svou tehdejší manželku Brooke Mueller připoutat k posteli, chytit ji pod krkem a ohrožovat ji nožem a v roce 2011 přišel kvůli drogám vyhazov ze sitcomu.

Psal se listopad roku 2015, když Charlie Sheen přímo před kamerami v televizní talkshow přiznal, že je HIV pozitivní. Tato závažná zpráva a prognózy lékařů, které napovídaly tomu, že pokud bude pokračovat v životě tak, jak ho žil dosud, zemře mladý, ho postavily na nohy. V prosinci 2018 údajně oslavil rok naprosté střízlivosti a alkoholu a drog se od té doby prý nedotkl. Tak snad mu to vydrží.

Související články

Další články