Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

HIV pozitivní Charlie Sheen slaví 53 let: Největší skandály této černé ovce šoubyznysu

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Život známého hollywoodského herce Charlieho Sheena, který dnes slaví již třiapadesáté narozeniny, je protkán mnoha průšvihy. Většina zpráv, které o něm vychází, pojednává zejména o jeho problémech s užíváním drog, alkoholismu či o obviněních z domácího násilí. Kvůli malérům byl vyhozen z účinkování v seriálu Dva a půl chlapa a před třemi roky přiznal, že je HIV pozitivní. Do jakých největších afér se herec během života zapletl?

Ačkoliv se zdá, že se Charlie Sheen v poslední době celkem uklidnil, v minulých letech snad nebylo většího průšviháře. Jaké kauzy, v nichž figuroval, šokovaly veřejnost nejvíce?

Postřelení snoubenky

V roce 1990 měl Charlie postřelit svou snoubenku Kelly Preston. O události Sheen dlouhou dobu mlčel, ale po dvaceti letech se rozhodl promluvit. A jeho vysvětlení bylo neskutečné – Kelly se podle něj zranila sama, a to tehdy, když chtěla ze země sebrat jeho kalhoty. Z kapsy u kalhot ale údajně vypadl revolver, který spadl na zem a náhodou vystřelil přímo na Kelly.

Předávkování kokainem

Na jaře roku 1998 to herec se slabostí pro návykové látky přehnal s kokainem. Napadlo ho si jej vpíchnout do žíly a dopadlo to tak, že se jím předávkoval a skončil v nemocnici. Jeho otec ho tehdy donutil k odvykací kůře, která jej sice ze závislosti nevyléčila, ale údajně díky celé události alespoň dostal strach z jehel. Drogy pak „už jen“ šňupal.

Použití násilí proti manželce

V roce 2009 měl Sheen v záchvatu vzteku svou tehdejší manželku Brooke Mueller připoutat k posteli, chytit ji pod krkem a ohrožovat ji nožem. Násilí na ni prý použil několikrát – jednou s ní dokonce praštil o zem a ona utrpěla zranění na hlavě.

Škrcení a vandalismus

Z násilného chování jej obvinila i pornoherečka Capri Anderson. Ta jej měla jednoho dne za tučnou odměnu doprovodit na schůzku s jeho bývalou manželkou Denise Richards. Poté spolu měli strávit noc, během níž se herec zfetoval, opil, škrtil ji a zničil hotelové zařízení. Nakonec byl vyveden policií.

Sheen za své eskapády plné prostitutek, drog a alkoholu zaplatil zničením mnoha vztahů, kariéry a také svého zdraví. Nedávno také přiznal, že nezvládá splácet alimenty svým bývalým manželkám a není schopen najít si stálou práci. „Jsem na černé listině showbyznysu,“ stojí v jeho soudním vyjádření.

Související články

Další články