Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

HIV pozitivní Charlie Sheen: Řezal do sebe nožem před prostitutkami, stříkala krev

HIV pozitivní Charlie Sheen: Řezal do sebe nožem před prostitutkami, stříkala krev
Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
šílený večírek
Bouřlivou párty, na kterou nikdo do smrti nezapomene, pořádal Charlie Sheen (54). HIV pozitivní herec se urval ze řetězu a přišel k úrazu. Nikomu jinému se jako zázrakem nic nestalo, ale musela to být děsivá podívaná. Hvězda seriálu Dva a půl chlapa popadla nůž a začala se řezat do nohy!

Charlie Sheen (54) se sice za poslední dva roky zklidnil, v minulosti to ale dokázal roztočit. Když přiznal, že je HIV pozitivní, už to nějakou dobu věděl a nechával si to pro sebe. Virus ho přesto neodradil od pořádání šílených večírků.

Na jednom takovém se Sheen podle tmz.com naprosto vymkl kontrole. Pozval si prostituky, alkohol tekl proudem a herec najednou držel v ruce nůž. Záměrně si pořezal nohu a krev mu tekla proudem. Kousek zodpovědnosti v sobě tehdy ale přece jenom našel a své početné dámské návštěvě zakázal, aby ho ošetřila. Stalo se to těsně předtím, než v roce 2015 promluvil o HIV.

Střelba na snoubenku

Skandálů má na krku mnohem víc, střílel třeba na svou snoubenku, utekl z domácího léčení a napadl milenku. Když jel navštívit dcery do New Yorku, našli ho o den později nahého a zfetovaného v hotelu. O tom, že Charlie Sheen uměl žít, není pochyb. Před dvěma lety také padlo obvinění, že zdrogoval a znásilnil teprve 13letého chlapce, nikdy se však neprokázalo.

Dnes je z něj úplně jiný člověk, rozjel podnikání s marihuanovými vaporizéry a snaží se šířit osvětu o HIV. Dnes je Světový den boje proti AIDS, starý Charlie by uspořádal párty, ten nový bude mít nejspíš o nemoci přednášku. Která verze Sheena je sympatičtější, necháme na vás.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy