V úterý v televizním pořadu Today herec přiznal, že je HIV pozitivní. Diagnózu před světem podle jeho vlastních slov skrýval čtyři roky. Za tu dobu údajně zaplatil přes deset milionů dolarů, aby se o jeho tajemství nedozvěděla veřejnost.

Sheen toho v otevřeném televizním rozhovoru, který se vysílal živě řekl hodně. O svém životě, drogách, nemoci, ale i sexu. Rezolutně odmítl, že by před pohlavním stykem neinformoval partnerky o svém zdravotním stavu. Jenže to asi nebude tak růžové jak se zdá.

„O HIV jsem od něj v životě neslyšela,“ popřela okamžitě do médií hercova slova bývalá porno hvězda Bree Olson, která si s bývalým hlavním představitelem sitcomu Dva a půl chlapa užívala jeden čas velkých sexuálních radovánek.

Bree Olson se ho samozřejmě chystá žalovat o miliónové sumy a podle informací v médiích není jediná. Sheenovi právníky mělo zavalit šest žalob. Problém je, že Charlie Sheen se o tom, že je HIV pozitivní mě dozvědět až potom, co se se slečnou Olson rozešel.

„Mohla jsem být mrtvá, a to jenom proto, že mi nic neřekl. Tohle mu nikdy neodpustím,“ vzlykala hystericky blondýna, která se snaží vytřískat z toho alespoň nějaké ten dolar.