Tohle snad nikdy neskončí. Zdeněk Macura (39) zřejmě nedokáže vydýchat, že se jeho modla Iveta Bartošová (47) cítí dobře a po boku Josefa Rychtáře (55) se jí podařil konečně návrat, který stojí za to. Jenže hned při prvním vystoupení, které bylo vyprodané, se strhla mela jak z filmu se Stevenem Seagalem. Sestavili jsme hitparádu pěti šarvátek mezi Rychtářem a Macurou.

  1. Na prvním místě je jednoznačně včerejší svitavský souboj. Macura se rozhodl vecpat na koncert Ivety stůj co stůj, a jelikož už ho má Rychtář plné zuby, pustil se do něj, jakmile se líbeznický ochránce práv žen objevil mezi dveřmi. Macura schytal několik ran hned od Rychtáře a jeho syna. Přesto se nevzdal a s provokující hláškou „Ivetko, kytička“ se snažil dostat do blízkosti pěnice, která se zrovna podepisovala svým fanouškům. Výsledek? Další rány, roztrhaná košile a několik nadávek k tomu. Obáváme se, že to ale Macura nevzdá a je dost možné, že se do Uhříněvsi brzy vydá v obrněném transportéru.
  2. Asi druhá největší fyzická přestřelka proběhla během dubnového koncertu Ivety v Zaječí u Brna. Macura tam samozřejmě nesměl chybět, a když mu u vchodu Rychtář jasně řekl, že je na této akci nežádoucí, dostal od něj ránu dlaní, ve které měl Macura klíče. Jen těsně minul Rychtářovo oko a poté, co ho zpacifikovala ochranka, musel sál opustit.
  3. Bronzovou příčku obsazuje akce před domem v Uhříněvsi, kam se Macura odebral vrátit Ivetě oblečení z letního putování po Itálii. Když neráčil odejít, dostal výchovný políček a přítomnost policie k tomu.
  4. Po velkém italském putování Iveta skončila v krčské nemocnici, kde jí operovali prasklý vřed. Potom následoval převoz do bohnické léčebny, kde Macura nemohl chybět. Když se mu nepodařilo dostat se k Ivetě, vyprávěl médiím, jak ho Rychtář před budovou vyfackoval.
  5. Televize Prima dala před pár měsíci šanci oběma aktérům vyjádřit se v přímém vysílání. I když během přenosu nedošlo na větší konfrontaci, televize umožnila divákům pohled do zákulisí před přenosem, kde Rychtář několikrát označil Macuru slovem dobytek.