Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Hitmaker Michal David rozesmutnil fanoušky: Rozhodl se pro velkou pauzu

Michal David na oslavě 80. narozenin Felixe Slováčka.
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
pauza

Hitmaker Michal David je jeden z mála hudebníků, který se těší popularitě napříč generacemi. Nyní si ale fanoušci na koncert svého idola pár let počkají. Oznámil totiž, že se dva roky neobjeví na koncertních pódiích naší metropole. 

Plánuje pauzu

Muzikant Michal David odehrál v pražských Holešovicích v rámci Prosecco festu dvouhodinový koncert a oznámil, že ho teď několik let fanoušci v Praze neuvidí. „Prahu vynechám na dva roky,“ řekl webu Blesk.cz Michal David.

Následně ale prozradil své plány na uspořádání megakoncertu. „Ještě uvidíme, kde to bude, mělo by to být něco většího,“ uvedl hudebník a naznačil, že by se to mělo odehrát v pražské O2 areně, což by mělo uklidnit smutnící fanoušky, kteří Davida budou mít možnost vidět na pódiu pouze na hudebních festivalech, kde vystoupí se svou kapelou.

Nebude se flákat

Podle slov jeho manažera Luigiho, plánoval prý Michal David dát si více než roční pauzu, ale nakonec se rozhodl, že to nemůže svým věrným posluchačům udělat, protože o jeho koncerty je stále neskutečný zájem.

Veleúspěšný český hitmaker ale rozhodně nemá v plánu zahálet, naopak bude pracovat na novém albu Funky 2, kde budou jeho největší hity ve funky stylu. Na rok 2024 plánuje další album, které bude v úplně jiném stylu, než je u něj zvykem. O své práci samozřejmě pravidelně informuje prostřednictvím svého Instagramu.

Promotéři Clashe odtajnili další porci bizáru: Sumo zápas, dívčí řežba, kontroverzní Laduška i velké překvapení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy