Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Hitler v sukni: Nepřinesete úkol, půjdete do plynu, vyhrožovala učitelka dětem

Hitler v sukni: Nepřinesete úkol, půjdete do plynu, vyhrožovala učitelka dětem
Zdroj: Profimedia.cz, Facebook.com
Odporné jednání
Obrovská vlna nevole ze strany rodičů se vzedmula ve škole na východě Anglie. Učitelka na základce vyhrožovala svým žákům zplynováním. Řekla jim, že když nedonesou domácí úkol, takový trest je nemine. Nejpříšernější na chování ženy, která už by měla mít aspoň špetku rozumu, je, že šlo o židovské děti.

Pořádný poprask způsobila učitelka ze základní školy v hrabství Hertfordshire na východě Anglie. Desetiletým žákům pohrozila, že když nepřinesou domácí úkoly, nechá je poslat do plynových komor.

Na incident, který se odehrál ve čtvrtek, upozornil britský portál dailymail.co.uk. Ve třídě měla učitelka 28 žáků, z nichž 11 je židovského původu. Nejenom ti si antisemitský útok nenechali líbit a informace o něm se rozšířila přes školní skupiny na WhatsAppu.

Naše děti učí Adolf Hitler v sukni, zhrozili se rodiče a zavalili vedení základky stížnostmi. Učitelka potom tvrdila, že pouze vtipkovala a dětem se omluvila. Tlačila na ně však, aby o jejím přešlapu nikomu neříkaly. Naštěstí neposlechly a žena se dostala do hledáčku patřičných orgánů.

Podle ředitelky incident prošetří inspekce, učitelka letěla na hodinu. "Tahle žena už vaše děti učit nebude," uklidnila rozčílené rodiče.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy