Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

HITEM INTERNETU SE STAL SILNĚ DETOXIKAČNÍ NÁPOJ: 6 druhů ovoce vám zatočí s tuky!

Vyzkoušejte zázrak detoxikace i vy.
Jak jste na tom s očistou těla? Máte ji už úspěšně za sebou, nebo jste stále zaneseni a zahleněni? Jaro je ideálním časem na detoxikaci těla a my pro vás máme velmi účinný nápoj. Přebytečného tuku se tak zbavíte velmi rychle a vaše tělo se dokonale pročistí.

Léto se blíží, a tak by to chtělo něco udělat s postavou. Jste už vyladěni do plavek, nebo je stále co zlepšovat? Zapomeňte na drastické diety a ponořte se do pročištění těla a ozdravení mysli. Nejen že se budete cítit skvěle, dokonce zhubnete pár kil, a to se v tuto dobu opravdu hodí.

Stačí každý den pít silně detoxikační nápoj ze 6 druhů ovoce, který vás pročistí a vy se budete cítit jako v novém těle.

Na přípravu nápoje budete potřebovat:

3 mrkve v bio-kvalitě (oloupané a omyté), 1 červená řepa v bio-kvalitě (oloupaná a omytá), 2 červená jablka v bio-kvalitě (omytá a oloupaná), 6 listů kadeřávku v bio-kvalitě, cca 1,5 cm kořene zázvoru, ½ oloupaného citronu v bio-kvalitě

Vše proženete mixérem nebo odšťavňovačem a necháte vychladit. Nápoj vypijte nejpozději do 20 minut, jinak se potřebné látky vypaří a účinek nebude tak patrný.

Mohlo by vás zajímat

Další články