Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Hit všech anorektiček: Eliško, takhle zaženeš hlad i ty a pak už nemusíš jíst

Zdá se, že v tom Eliška zas lítá. Její paže jsou až moc vyzáblé…
Zdroj: www.herminapress.cz
Upravujete své tělo do plavek, ale ne a ne přestat mít hlad. Máme pro vás pár potravin, které se osvědčily i bláznivým anorektičkám. Stačí jen pár kousků magických potravin a hlad je pryč na dlouhé hodiny.

Pokud vás zajímá, které potraviny vám na dlouhou dobu pomůžou od hladu, máme je tu pro vás. Doufáme jen, že nebudete tak hloupí a s dietou to nepřeženete. Ženské křivky jsou v módě a kostlivci už dávno nikoho neberou. Tady je top 5 zaháněčů hladu.

1. Řecký jogurt

Pravý řecký jogurt je výborným pomocníkem při zahánění hladu. Právě kvůli vysokému procentu bílkovin je náš žaludek dlouho zasycený a pocit hladu tedy nepřichází. Navíc tělo spaluje víc kalorií při trávení bílkovin než sacharidů. Jestli vás tedy honí mlsná, sáhněte po jogurtu.

2. Popkorn

Vše, co zvyšuje objem popcornu, je jen vzduch, žádný tuk a žádný cukr. Proto se nebraňte tomuto pomocníkovi. Logicky si ho nesmíte nechat polít máslem nebo okořenit směsí šunka sýr. Čistý popcorn ovšem pomohl zahnat hlad ne jedné anorektičce.

3. Ořechy

Právě ořechy jsou bohaté na bílkoviny, vlákninu a zdravé tuky. Můžete s nimi tedy zahnat hlad mezi jídly a zasycená zůstanete až několik hodin. Také pokud vás přepadne chuť na sladké, sáhněte raději po ořeších.

4. Vejce

I vejce má perfektní nasycovací schopnosti, a navíc má pouze 75 kalorií. Nebojte si tedy přichystat vaječný salát nebo se naučit jíst vajíčka častěji. Taková vaječná snídaně vám utiší hlad až na dlouhých 6 hodin a to se vyplatí.

5. Vodní meloun

Meloun je opravdu perfektním pomocníkem při hubnutí. Neobsahuje téměř nic, jen vodu. Ta váš žaludek zavodní a vy se budete cítit přejedená, přitom vaše tělo nepřijme žádné hodnoty. Kdykoli si tedy vzpomenete na to, že máte hlad, mějte při ruce meloun. Vaše tělo bude jako proutek.

Související články

Další články