Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Hit všech zamilovaných: Hravá zlatá srdíčka

Zdroj: KLENOTA s.r.o .
Valentýn 2021
Jak letos oslavit svátek všech zamilovaných? Večeře v luxusní restauraci, wellness pobyt v krásném hotelu, kino… asi ne. Tento rok na to zkrátka budeme muset jít jinak. Kytice a bonboniéra to samozřejmě jistí, ale co takhle v této nejisté době vsadit spíš na něco trvalého, něco, co bude fungovat jako krásná vzpomínka na vaši lásku i dlouho po tom, co na covid už (skoro) zapomeneme?

Pražský zlatnický ateliér KLENOTA právě přichází s novinkou přesně pro tuto příležitost. Zamilovaná kolekce Open Heart zaujme moderním a nápaditým zpracováním jednoho z nejpoužívanějších, a skoro by se chtělo říci nejobyčejnějších, motivů všech dob – srdce.

Jednoduchý i šik: ideální šperk pro každý den

Každý člověk je jiný, máme jiný vkus a styl, jiná očekávání. Existuje tedy vůbec něco jako dokonalý dárek z lásky? Elegantní, nadčasový šperk z kvalitních materiálů k tomu má asi nejblíže. Právě takové vznikají v rodinné šperkařské dílně KLENOTA již přes 12 let.

Kolekce Open Heart je plná hravosti, pohybu a lehkosti. Na první pohled jednoduchá srdíčka překvapí pečlivým zpracováním, promyšlenými detaily a variabilitou. Diamant upevněný tak, aby se blýskl při každém pohybu, přívěsek, který se dá otočit více způsoby, nebo originální řetízkový prstýnek, který sedne na různé prsty…

Jaký typ šperku vybrat

Dobrá zpráva je, že s minimalistickými šperky se v podstatě nelze trefit vedle. Dají se totiž skvěle kombinovat a vrstvit, hodí se k různým stylům oblékání, samostatně působí střídmě a něžně a ve spojení s jinými ozdobami nevytvářejí dojem „přeplácanosti“.

Jako valentýnský dárek se hodí především řetízek s přívěskem nebo náramek. Odpadají starosti s měřením velikosti a možností zásnubního nedorozumění – jako u prstýnku – a s výběrem vhodného typu zapínání náušnic. A pro moderní trend vrstvení jsou náhrdelníky a náramky jako stvořené. Takže i kdyby obdarovaná už několik jiných kousků měla, nebude dárek zahálet v její klenotnici – prostě ho přidá na krk nebo zápěstí ke šperkům, které už nosí.

Darujte srdce ze zlata

Zlato ještě nikdy nevyšlo z módy. Může to sice znít jako klišé, ale kolik jiných takových materiálů znáte? Občas přijde nějaký ten barevný trend, ale zlato jako takové patří mezi ty největší módní stálice. Svou krásu si navíc zachová po celé generace.

V kolekci Open Heart najdete šperky v klasickém žlutém, jemném bílém i romantickém růžovém zlatě. Nabízí se dvě možnosti – sáhnout po té barvě, kterou obdarovaná běžně nosí, nebo v duchu lásky zvolit růžovou. Módního přešlapu se nemusíte bát, i kombinování různých barev kovů v posledních letech „frčí“.

Ještě váháte? Ke každému šperku KLENOTA získáte zdarma certifikát pravosti s informacemi o použitých materiálech. A kdyby dárek přece jen nesedl do vkusu, můžete ho do 60 dní od nákupu vyměnit za jiný nebo vrátit.

Související články

Další články