Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

HIT letošních Vánoc: Tyhle kokosové kuličky zvládne i totální nemehlo!

HIT letošních Vánoc: Tyhle kokosové kuličky zvládne i totální nemehlo!
Zdroj: archiv
Vánoce už klepou na dveře a vy totálně nestíháte vánoční úklid, natož tak péct cukroví? My vám to usnadníme! Tyto kokosové kuličky budete mít hotové za pět minut a je to delikatesa!

Připadají vám recepty na vánoční cukroví příliš náročné na přípravu, nechce se vám do toho a nemáte na to čas? Nezoufejte! Existuje spousta druhů, které nemusíte vůbec dávat do trouby, a navíc je máte hotové hned.

Přicházíme s velice snadným postupem, jak vytvořit výtečné kokosové kuličky s mandlemi.

Na kokosové kuličky budete potřebovat:

4 vařené vaječné žloutky

240 gramů moučkového cukru

100 gramů másla

80 gramů strouhaného kokosu

1 lžíci rumu

Postup je následující:

Vařené žloutky protlačte přes jemné sítko do mísy. Pak k nim přidejte moučkový cukr, roztopené máslo, strouhaný kokos a jednu lžíci rumu. Všechny ingredience pořádně promíchejte a udělejte z nich těsto. To potom zabalte do fólie a dejte na 30 minut ztuhnout do lednice. Po půl hodině těsto vytáhněte a odkrajujte malé kousky. Z nich vytvořte kuličky, obalte v kokosu, zapíchněte navrch mandličku. A je to!

Kokosové kuličky s vůní rumu miluje snad každý. Uvidíte sami, jak se po nich zapráší. Ještě budete muset přidělávat. Je to ideální vánoční cukroví

Kuličky chutnají luxusně a stojí za to si je vyzkoušet. Na video s celým postupem, které pro vás natočili naši kolegové z ONETV, se podívejte ZDE

Ať vám chutnají.

Související články

Další články