Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hit letošních Vánoc: Dřevěné, kreativní a vzdělávací hračky pro děti

Hit letošních Vánoc: Dřevěné, kreativní a vzdělávací hračky pro děti
Zdroj: www.chytraopicka.cz
Vánoce 2020
V dnešní době se na všechny rodiče valí neuvěřitelné množství novinek, které hlásají, že jsou ty nejlepší pro všechny děti světa. Nejinak je tomu i v segmentu hraček. Jak vybrat pro své dítě tu nejvhodnější hračku? Podle čeho poznáte, že ho bude bavit? Kde si vybrat originální a jedinečné kousky, které stojí za vaši pozornost?

Pokud chcete vidět, jak to vypadá, když se obchodní analytička z velké společnosti rozhodne začít podnikat v segmentu hraček pro děti, pak navštivte eshop Chytrá opička Ten založila maminka tří dětí Lucie, jíž se náplň života společně s mateřstvím naprosto změnila. Nyní prodává a hlavně se svými dětmi zkouší všechny dřevěné, kreativní a vzdělávací hračky, které prodává. Maminky a jejich děti pak mají jistotu, do čeho jdou, jakou hračku svým dětem kupují a za co dávají peníze.

Pro letošní Vánoce Lucie Šálená už několik tipů má. Pokud tedy přemýšlíte, čím uděláte svém ratolestem radost, koukněte, jaké originální dárky budou letos pod stromečkem v kurzu.

Hmatej a najdi

Pro ty nejmenší děti ve věku od dvou let Lucie doporučuje skvělou hru Hmatej a najdi Úkolem dětí je najít po hmatu v kyblíku dřevěné předměty, které jsou nakresleny na kartičkách. Hra Hmatej a najdi má pravidla pro různá věkové skupiny dětí. Nejmenší děti hrají hru na způsob lota, starší na způsob binga.

Deník malého dobrodruha

Pro akční děti je skvělým dárkem krásný deník, kam si děti mohou zaznamenat zážitky z výletů. Uvnitř Deníku malého dobrodruha najdete velké množství praktických rad, tipů, spoustu zábavy na cesty a navíc 3 archy bezva samolepek na dozdobení.

Vzdělávací puzzle pro nejmenší

Děti skládající s oblibou puzzle ocení pod stromečkem dárek v podobě vzdělávacích puzzlí, kde musí přiřadit k mláďátku jeho rodiče. Děti se tím naučí poznávat zvířátka a barvy.

Zamykací zvířátka

Kvalitní motorická dřevěná hračka Zamykací zvířátka je vhodná pro děti od 3 let. V pěkné krabici najdete 3 dřevěná zvířátka vybavená zámky. Každé zvířátko má jiný zámek. Děti si trénují motorické dovednosti otevíráním a zavíráním zámků na medvídkovi, lišce a kočce.

Domečky pro zvířátka

Rozkošné barevné domečky pro zvířátka zaujmou děti od jednoho roku. Domečky se skládají na sebe do věže nebo podle vlastí fantazie. V každém domečku bydlí jedno zvířátko, podle kterého je každý domeček ilustrovaný.

Box plný her a zábavy

Box plný her obsahuje velké zvířátkové loto, bingo a pexeso v krásném provedení. V balení je 5 hracích desek a 50 žetonů se zvířátky. Hra se dá hrát třemi způsoby a je vhodná pro děti od 3 let do první třídy.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy