Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

HIT INTERNETU: Žena ukázala svoji postavu PŘED těhotenstvím a PO dítěti. Jak její tělo vypadá?

To je změna!
Zdroj: facebook.com
Blogerka Laura Mazza se toho nebojí. Na Facebooku píše o svém životě s dětmi, a tak se nebála a ukázala dokonce i svoje tělo před tím, než otěhotněla, a po porodu. Chce tak podpořit ostatní ženy. Podle ní by se ženy měly oslavovat a být na sebe pyšné.

Laura Mazza se s tím opravdu nemaže. Na internetu se klidně ukázala v celé své kráse před tím, než měla děti, a po porodu. Všichni tak můžou vidět, jak se její tělo kvůli dětem změnilo.

Blogerka měla dříve ploché břicho, žádné strie, pravidelně cvičila a držela různé diety. O pár let později, po porodu dvou dětí, je ale všechno jinak. I přes to se Laura za svoje tělo nestydí a hrdě ho ukazuje na sociální síti. „Lidé mě obdivovali,“ říká Laura o své postavě před dětmi.

Dnes už ale vypadá jinak. Na svém blogu píše o tom, jak má kila navíc, už není sexy kost a trápí ji strie na stehnech i celulitida. Její bříško už není ploché jako dřív a lidé její postavu nechválí. Podle Laury si ale její měnící se tělo zaslouží velký obdiv a k životu to patří. Je šťastná, že má manžela a dvě zdravé děti a postava se dá prý vždy změnit.

Zajímá vás, jak vypadá břicho jiné ženy jen hodinu po porodu? Podívejte se ZDE.

Související články

Další články