Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

HIT INTERNETU: Vsadil tiket za 50 korun, vyhrál pořádný balík a ještě se drsně navezl do Babiše

+ Další fotografie
virál
Neznámý sázkař měl opravdu z pekla štěstí, když si vsadil tiket za padesát korun, ten mu vynesl patnáct tisíc korun a ještě se drsně navezl do premiéra republiky. Neznámý muž se musel buď naprosto dokonale vyznat v hokeji, nebo ho potkalo nevídané štěstí. Jeho výherní tiket se stal hitem internetu.

Neznámý sázkař se stal hitem internetu, když si vsadil tiket v Tipsportu na střelce NHL a sestavil ho tak, že první písmena hráčů dala dohromady pod sebou nápis „BABIŠ JE ZMRD“. Kromě toho, že se sázkař drsně opřel do premiéra republiky, tak se mu také pořádně zadařilo.

Vsadil totiž tiket za padesát korun a vyhrál poměrně neuvěřitelnou částku patnáct tisíc korun. Jeho výherní tiket se okamžitě stal naprostým virálem na internetu. Něco takového se vám nepodaří každý den.

Lidé na sociálních sítích se shodují v tom, že sázkař jednoznačně pobavil. Nejsme si jisti, zda se jedná o žert, nebo je to pravda.

Mohlo by vás zajímat

Další články