Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

HIT INTERNETU: Volská oka zcela jinak! Tenhle trik vás dostane!

Milujete pokrmy z vajec, jenže klasika míchaná a volská oka vás už nebaví? Pak určitě vyzkoušejte recept od zamilované dvojice Anežky a Jiříka. Jejich video obletělo internet.

Pro každého, kdo má rád vajíčka na jakýkoli způsob, bude tento recept dalším ozvláštněním vašeho jídelníčku. Vystačíte si s vajíčkem a klasickou cibulí větších rozměrů. Cibulku si hezky rozkrojíte v půlce a nakrájíte si libovolná kolečka. Na rozehřátou pánev pak do připraveného cibulového kroužku rozklepnete vejce a počkáte, až se správně propeče. Toto cibulové volské oko pak můžete vložit na chleba a posypat pažitkou.

Přestože jde o naprosto primitivní recept, chuť vajíčka je dokonalá a možná si ji zamilujete i vy. Navíc vás véča vyjde na pár korun a uvidíte, kolik s ní uděláte parády. Tak ať vám chutná a dejte nám vědět, jestli jste takto připravované vejce znali.

Související články

Další články