Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

HIT INTERNETU: Takovou svatbu svět neviděl! Podívejte se na veselku, která boří hranice všedních dnů! Kolik to stálo?

Nevěsta měla šaty za 270 tisíc korun. Od stolu neodešel nikdo hladový.
Zdroj: youtube.com
+ Dalších 6 fotografií
Tak toto je bez diskuzí veselka roku! Pokud plánujete svatbu, tak se můžete inspirovat příkladem Lukáše (20) a Evky (19). Tady vidíte, že když se chce, tak to jde. Romantika, šarm, luxus a krása. Tak to na grandiózní akci vypadalo. Nevěstina róba stála odhadem 10 tisíc eur, což je v přepočtu 270 tisíc korun.

Toto je nádherná a velkolepá svatba, která se rychle stala hitem internetu. Věříme, že Lukáš a Evka budou velmi šťastní a budou spolu mít kupu dětí. Slovenské Michalovce už zažily mnoho věcí, ale na tuhle veselku se bude vzpomínat několik generací.

Muzikanti, kterým do houslí strkali tisícovky. Všude hektolitry alkoholu, zlato, krajky a delikatesy, nad kterými se sbíhají sliny snad i militantním veganům.

Svatba navíc spojila Česko a Slovensko! Ženich pochází z Ústeckého kraje a Evka je ze Slovenska. To je takový symbolický punc velkolepé veselky.

Věříme, že svazek Lukáše a Evky bude pevný tak, jak byla svatba nákladná a grandiózní. „Ctíme tradice. Na hostině nesmí nikomu nic chybět. Hosty chceme uctít. Musí mít vše, na co si vzpomenou,“ uvedl pro cas.sk otec ženicha pan Roman.

Šaty pro nevěstu stály odhadem 10 tisíc eur, což je v přepočtu asi 270 tisíc korun. Návrháři se inspirovali modelem, který propagovala Andrea Verešová (36). Za modelem stojí návrhářka Natasha Azariy.

Svatba trvala 4 dny. Přípravy na veselku ale trvaly dva měsíce.

Nachystáno bylo 400 litrů alkoholu. Zákusků bylo připraveno cca 2000 kousků.

Celá veselka pak podle webu cas.sk spolkla 35 tisíc eur, což je necelý milion korun.

Dorazilo 80 hostů, kterým zahrálo 14 muzikantů.

Související články

Další články