Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

HIT INTERNETU: Tahle žena ukázala svoje břicho HODINU PO PORODU! Neuvěříte, jak vypadá!

Žena se vyfotila jen hodinu po porodu.
Zdroj: Melissa Jean Photography
Mnoho žen se za svoje tělo po porodu stydí. Žádnou by ani nenapadlo, že by se po tom, co přivede na svět dítě, měla někomu ukazovat. Jenže Alyce to má tak trochu jinak. Na svoje tělo je hrdá a nechala se vyfotit pouhou hodinu po porodu. Jak vypadá?

Alyce ze Sunshine Coast se nechala vyfotit jenom hodinu po porodu. A vůbec se za svoje tělo nestyděla. Ještě aby ano, na to, že porodila, její tělo vypadá úžasně. Alyce tak chce podpořit ostatní matky, aby na svoje tělo byly hrdé a nestyděly se za něj.

Fotila ji uznávaná fotografka Melissa Jean a fotografii nahrála na Facebook. „Jednu hodinu po porodu… vypadá úchvatně…,“ napsala fotografka pod snímek. Fotografie se okamžitě stala hitem internetu a lidé ji začali hojně sdílet. Alyce má na sobě kalhotky s papírovou plenkou, podprsenku a župan. Vlasy má stažené do drdolu a má úsměv na rtech.

„Bylo to naprosto nepřipravené. Alyce zrovna říkala, že by si měla jít dát sprchu. A tak vznikl tento snímek,“ dodala fotografka. Její miminko Lachlan bylo se svým otcem a novopečené mamince bylo sděleno, že by si měla jít dát sprchu a pak už může jít za svým dítětem. Všichni ji na internetu obdivují a podporují!

Související články

Další články