Pokud člověk trpí depresemi, měl by navštívit psychologa nebo psychiatra. Jenže s depresemi vám můžou pomoct i vaši blízcí. Molly trpěla silnými depresemi a teď je z ní nejšťastnější žena na světě. Jejímu manželovi jí bylo líto, tak se rozhodl, že ji vrátí zpět do života. Vymyslel něco úžasného, co by potěšilo snad každou ženu.

Když se Molly vrátila ze služební cesty, čekalo na ni velké překvapení. V ložnici našla neuvěřitelný vzkaz od svého manžela Toma. Tohle by chtěla od manžela snad každá žena! Její manžel totiž na zrcadlo napsal „15 důvodů, proč miluji svoji ženu“. To každého zahřeje u srdce, a pokud má nějaký splín, tak mu to zaručeně musí psychicky pomoct.

Takhle jí vyjádřil svoji lásku a podporu, aby věděla, že na ní někomu záleží a na svoje problémy není sama. "Bojuji s depresí už delší dobu a asi mě čeká ještě dlouhá cesta. Ale jsem šťastná, že mám tak skvělého manžela, který mi pomáhá. Možná je to jen pár slov na zrcadle, ale když je každý den ráno uvidím, uvědomím si, že nejsem sama.“ A co muž na zrcadlo napsal?

 1. Je mým nejlepším přítelem.
 2. Nikdy se nevzdává.
 3. Dává mi prostor, abych mohl pracovat na svých šílených projektech.
 4. Každý den mě rozesmává.
 5. Je úžasná.
 6. Akceptuje mě takového, jaký jsem.
 7. Je to nejhodnější osoba, kterou znám.
 8. Má krásný hlas, když zpívá.
 9. Jednou se mnou šla na striptýz.
 10. Prožila v životě několik tragédií, a přesto je optimistická.
 11. Plně podporovala moji kariéru a vždy mě následovala.
 12. Aniž by si to uvědomovala, udělal bych pro ni mnohem víc, než jsem kdy udělal pro kohokoli jiného.
 13. Zvládla pořádný kus práce ve své vlastní kariéře.
 14. Malá zvířátka ji rozplakávají.
 15. Chrochtá, když se směje.

Tohle vyznání musí zahřát u srdce snad každého! Když to Molly umístila na sociální síť, okamžitě se to stalo hitem internetu. Lidé to hojně sdílí a závidí Molly, že má tak úžasného manžela a obrovskou podporu!