Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

HIT INTERNETU: Policie v Kanadě omylem zfetovala obyvatele MARIHUANOU!

Tohle je opravdu kuriózní případ!
V kanadském městě Castlegar došlo opravdu ke kurióznímu případu. Místní policie zabavila pěstírnu marihuany, kde našla přes tisíc rostlin. Problém byl, jak se marihuany zbavit. Policisté se nakonec rozhodli všechnu marihuanu spálit. To ovšem nebyl zrovna nejlepší nápad, protože vítr vál na opačnou stranu, než si představovali, a místní obyvatelé byli touto rostlinou pěkně omámení.

Tohle je opravdu kuriózní případ, který se jen tak nevidí. Kanadské policii se podařil husarský kousek. Šestého ledna našla místní policie za městem Castlegar pěstírnu konopí, kde se nacházelo více než tisíc rostlin.

Policie okamžitě zatkla majitele marihuanového království, ale záhy nastal mnohem větší problém. Policie si vůbec nevěděla rady s tím, co udělá s takovým množstvím konopí.

„Byli jsme si vědomi, že uložení rostlin ve skladu vytvoří hrozbu pro zdraví našich zaměstnanců a téměř úplně využije kapacitu našich skladových prostor,“ řekl desátník Dave Johnson serveru castlegarnews.com.

Po nějaké době dostali policisté rozkaz zničit marihuanu. A tak na okraji města zapálili nalezenou marihuanu.

„Hasiči byli přítomni, aby dohlíželi na spalování drog ve velkém měřítku,“ řekl Dave Johnson. Policie prakticky založila marihuanový táborák, ale objevily se problémy s větrem. Odér byl natolik intenzivní, že policie obdržela několik stížností od místního obyvatelstva.

Související články

Další články