Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

HIT INTERNETU: Otec dal svého syna do výběhu k nosorožcům a vědomě riskoval jeho život. Neuvěříte, proč to udělal!

Lidská hloupost někdy nezná mezí.
Zdroj: twitter.com
Na internetu se objevila fotografie, která se hned stala hitem. Není jasné, jestli kvůli absurditě celé fotky, nebo kvůli nebezpečí. Otec totiž hodil přes plot syna k nosorožcům a riskoval tak jeho život. Kam až může zajít lidská hloupost?

Na Twitteru se objevila fotografie, kterou pořídil šokovaný návštěvník dublinské zoo. Otec chtěl vyfotit syna s nosorožcem, a tak ho kvůli fotografii neváhal hodit přes plot. Navíc ho strkal blíž k divokým zvířatům, aby na snímku plot nebyl vidět. Celé tohle nebezpečné divadlo trvalo 20 minut.

„Bylo to strašné. Opravdu nejhloupější věc, kterou jsem kdy viděl. Chlapec byl jen pár metrů od nosorožce, lidé se asi zbláznili,“ řekl Ciarán Ferrie, který to celé vyfotil a zveřejnil na Twitteru.

Fotografie se ihned stala hitem internetu a začala se šířit rychlostí blesku. Sdílely ji už tisíce lidí. Nikdo nedokáže pochopit, že otec kvůli fotografii riskoval život svého malého syna.

Incident už vyšetřuje i zoo v Dublinu. „Vše je v interním vyšetřování naší zahrady. Na první pohled je případ proti všem bezpečnostním opatřením, která u nás máme,“ řekl mluvčí zoologické zahrady.

Související články

Další články