Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

HIT INTERNETU: Nad tímto obrázkem si všichni lámou hlavu. Najdete na něm mobilní telefon?

Najdete na obrázku telefon?
+ Další fotografie
Na internetu se objevil hlavolam, který všechny dovádí k šílenství. Musíte na něm najít mobilní telefon, který je položený na koberci. Jenže to není vůbec jednoduché a pořádně se u toho zapotíte!

Zdá se to jako hodně jednoduché, opak je ale pravdou. Pořádně se soustřeďte, podívejte se na květinový koberec a pokuste se najít telefon. Někdo to možná zvládne za pár minut. Lidé si s tím ale lámou hlavu mnohem déle.

Tento hlavolam potrápil už desítky tisíc lidí a všichni si lámou hlavu nad tím, kde jen ten záludný telefon může být. Na první pohled ho totiž vůbec nemáte možnost vidět. „Pomoc! Strávil jsem tím už 15 minut a ten telefon prostě nemůžu najít. Dokonce jsem se podíval i do komentářů pod obrázek a pořád nic. Poradíte mi?“ stěžoval si jeden z uživatelů.

Aby se vám z hlavy nezačalo kouřit, dáme vám malou nápovědu. Telefon má na sobě stejný vzor jako koberec, tedy květinový. A leží vpravo vedle stolu. Tak co, už jste ho našli?

Mohlo by vás zajímat

Další články