Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

HIT INTERNETU: Nacamraná Sisa Sklovská baví internet svými alkoholovými eskapádami!

+ Další 2 fotografie
Moderátorská vykopávka Sisa Sklovská je známá tím, že se ráda dobře obléká, snaží se zachovat si mladistvý vzhled a také si ráda přihne! Po internetu nyní koluje video, které poskytl server topky.sk redakci eXtra.cz a na kterém dávají Sisinka a její manžel rozhovor. To by nebylo nic zvláštního, kdyby u toho oba dva nebyli opilí jako žoci!

Sisa (51) si nejednou utrhla ostudu, když si trochu přihnula. Zatímco u nás už není ani toliko celebritou, na Slovensku si z ní rádi utahují za její extempore.

Možná že by jí měl někdo poradit, že když už se vylije jako váza, neměla by zpívat nebo mluvit. Možná by se neměla v tomto stavu vůbec veřejně prezentovat. Vlastně by se raději měla někde zahrabat. Slovenský server topky.sk poskytl naší redakci video, nad kterým se bavíme určitě nejenom my.

Tak to vypadá, že ne každý se dožije důstojného stáří a někteří jedinci, kterým třeba kariéra úplně nevyjde, pak mohou dopadnout i takhle. Pokud byste chtěli vidět, jak dosáhnout pravého moderátorského dna, Sisa Sklovská je toho zářným příkladem.

Související články

Další články