Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

HIT INTERNETU: Matka učila z legrace mluvit svoje 2měsíční miminko. To najednou opravdu promluvilo. Neuvěříte, co řeklo!

Když se ženě narodí dítě, je ta nejšťastnější na světě. A tak si musí každý okamžik s dítětem dokumentovat. Fotí ho a natáčí, aby jí neutekla žádná významná chvíle. To, co udělalo pouze 2měsíční mimino, nikdo nečekal! Jde o zázrak?

Maminka Samantha Jones (19) byla v šoku po tom, co udělalo její 8týdenní miminko. Když si s ním hrála a natáčela ho na kameru, jen tak z legrace na něj mluvila a říkala mu, ať pozdraví a řekne slovo „Hello“ neboli „Ahoj“. Nikoho by ani ve snu nenapadlo, že to dítě udělá.

Malý Christian Jones se nejdříve na maminku podíval a vydával zvuky, které obvykle miminka vydávají. Pak ale svoji maminku skutečně poslechl a najednou řekl zřetelně „Hello“. Všichni byli v šoku! Jak může 2měsíční miminko vyslovit zřetelně slovo „Hello“? Chlapec překvapil úplně všechny.

Samantha video umístila na internet a okamžitě se stalo hitem. Jen na Facebooku už ho vidělo přes milion lidí. Je to prostě zázrak! A maminka může být na své miminko právem pyšná!

Související články

Další články