Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

HIT INTERNETU Dívku obtěžoval při běhání cizí muž. Zachránil ji někdo, do koho by to rozhodně nikdo neřekl! Co se stalo?

Zdroj: facebook.com
Lidé někdy dokážou být pěkně otravní. Julia Price se jednoho dne vydala běhat a to ještě netušila, co ji čeká. Během jejího běhání ji začal obtěžovat neznámý člověk. Bylo to pro ni hodně nepříjemné, ale zachránil ji někdo, do koho by to nikdo neřekl. Celý příběh se stal hitem internetu.

Když si šla Julia zaběhat, netušila, že bude mít problém s otravným člověkem Začal ji totiž obtěžovat muž v kabátě. Pokřikoval na ni a dělal jí návrhy. Žena si z toho nic nedělala a muže ignorovala. Doufala, že dá pokoj a nebude si jí dál všímat.

Jenže když mu Julia neodpovídala, muž se naštval a začal jí sprostě nadávat. Julia se naštvala a chtěla si vše s mužem vyříkat z očí do očí. Nechtěla se nechat bezdůvodně urážet od cizího člověka. Jenže se stalo něco, co nikdo nečekal.

Objevil se před ní malý kluk, který byl na procházce s maminkou. Očividně se mu nelíbilo, jak se muž k Julii chová. Ničeho se nebál a rozhodl se říct otravnému muži pěkně od plic, co si myslí

"To není hezký, co té ženě říkáte a jak na ni řvete. To byste dělat neměl, protože je to moc milá žena a já nenechám říkat nikoho ošklivé věci hodným lidem. Je to holka jako moje sestra a já ji budu chránit," řekl malý chlapec. Všichni zůstali stát jako opaření a zírali na něj s otevřenou pusou A zabralo to!

Otravnému muži bylo zřejmě hodně trapně, podíval se do země a rychle odešel. Julia byla tak dojatá, že chlapce objala a draly se jí slzy do očí. Tohle pro ni ještě nikdo nikdy neudělal. A rozhodně by záchranu nečekala od malého cizího chlapce. Vše pak hned napsala na svůj Facebook a celý příběh se stal hitem internetu Už ho sdílelo přes 150 tisíc lidí.

Související články

Další články