Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

HISTORICKÝ REKORD: Ještě ho nikdo neviděl, a všichni ho milují! Film Masaryk urval, co se dalo!

Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
Je jako manželka detektiva Colomba! Nikdo ho ještě nikdy neviděl, ale všichni se ho nemohou dočkat. Ano, řeč je o novém snímku Masaryk, který přijde do českých kin 9. března. Už teď ale shrábl skoro všechna ocenění, na která byl nominován, a překonal tak český rekord.

Všemi očekávaný snímek Masaryk v hlavní roli s Karlem Rodenem to vyhrál na celé čáře. 12 sošek ze 14 je docela slušné skóre na jeden film. Vypadá to na celkem slušný biják, který nás už brzy obšťastní v kinech.

Trochu méně už nás ovšem obšťastnil jeho hlavní hrdina Karel Roden, který se nám v poslední době asi trochu stydí. Na slavnostní premiéře filmu se téměř neusmál a přišel oděn ve stylu nedbalá elegance, respektive spíše v outfitu na doma. Na Lvy se mu podařilo dorazit poněkud důstojněji, nicméně tentokrát se červenému koberci vyhnul úplně! Neméně pak zklamal fanoušky při děkovné řeči, která zněla přesně: „Díky moc! Všem!“

Kdo naopak příjemně překvapil byl diblík Oldřich Kaiser, který se očividně dává trochu do kupy. Při přebírání ceny za nejlepšího herce ve vedlejší roli vypadal celkem fresh oproti jiným některým výstupům na veřejnosti v minulosti.

Snímek si odnesl dále nejen hlavní cenu za nejlepší snímek, ale také shrábl ceny za nejlepší režii pro Juliuse Ševčíka, který se právem dmul pýchou, dále nejlepší kameru, scénář, střih, zvuk, nejlepší filmovou hudbu, scénografii, kostýmy a masky. Také se už nemůžete dočkat, až tuhle pecku uvidíte?

Související články

Další články