Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Historický moment! Emma Smetana se spojila s eXtra.cz, aby pomohla pravdě, lásce a dobru

Emma je zvyklá hledat v lidech to lepší. Najde dobro i ve čtenářích
eXtra.cz?
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Jedna z největších morálních ikon ve Střední Evropě Emma Smetana se v tento adventní čas spojila s portálem eXtra.cz, abychom spolu pomohli dobré věci. Vážíme si toho, že Emma oslovila právě nás. Asi to bude tím, že morální elity se navzájem přitahují. A potřebují. Jaké zásadní sdělení pro vás máme?

Emma Smetana je známá tím, že ctí hodnoty, jako je pravda, láska a dobro. A také byla proslavená tím, že nespolupracovala s bulvárními novináři. „Bulvár se mě absolutně nedotýká, i když o mně píše, nerespektuji ho,“ to je její slavná věta, která mívala univerzální platnost. Než se objevila možnost spolupracovat s eXtra.cz. Když jde o šíření dobra, tak je naše redakce ta pravá, to se prostě ví.

Vážíme si toho, že Emma oslovila naši redakci, abychom jí pomohli s propagací jejího předvánočního bazaru. „Když se jedná o charitu, považuji za svou povinnost udělat maximum pro to, abychom těm neziskovkám dokázali účinně pomoct. S tím souvisí návštěvnost a tedy i to, aby se lidé o bazaru dozvěděli,“ řekla nám Emma, proč si vybrala právě nás. A vybrala si velmi dobře, návštěvnost zařídit umíme.

Možná jste si všimli, že v televizi Nova letos Emma bazar nepropaguje, protože byla stažena z obrazovek. Naštěstí jsou tu i jiné možnosti, jak dostat bazar do veřejného prostoru. Kromě webu eXtra.cz se o bazaru můžete dočíst ještě na Facebooku.

Takže doufáme, že i vy v sobě dokážete v adventním čase odhalit dobro a přijdete na legendární bazar Emmy Smetany! Opravdu jde o čistou charitu a pomáhat si je lidské! Dnes pomůžete vy a zítra někdo jiný třeba pomůže vám. To je prostě karma. A taky pravda.

Emma Smetana (28) svůj bazar otevře tuto sobotu 3. prosince. Bazar bude probíhat v Divadelní akademii múzických umění v Karlově ulici a do charity se zapojí rekordních 30 osobností.

Například tenistka Barbora Strýcová bude prodávat svou raketu! Na bazaru ale potkáte i Vojtu Dyka, Adama Mišíka nebo Jiřího Menzela, se kterým můžete vydražit večeři. Daniela Drtinová a Martin Veselovský zase nabízí, že vám ukážou zákulisí DVTV. Dorazí i Třeštíková! A hlavně uvidíte Emmu Smetanu pár dnů před porodem, což samo o sobě za návštěvu bazaru stojí!

Prostě určitě musíte na bazar dorazit! Potkáte plno zajímavých lidí, načerpáte energii díky vzájemné lidské pospolitosti a hlavně pomůžete dobré věci! Protože tím nejkrásnějším vánočním dárkem, který existuje, je to, když někomu dáte radost a kousíček sebe! Kdo daruje, sám je obdarovaný! Bůh s vámi a ať láska a pravda zvítězí nad lží a nenávistí, tak jak to s Emmou máme rádi.

Související články

Další články