Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

HISTORICKÁ FOTKA: Poprvé jsme viděli Rytmuse (41) pracovat! TOTO NENÍ FOTOMONTÁŽ

Rytmus ukázal, že dokáže pracovat i rukama!
+ Dalších 93 fotografií
Nikdo už ani nedoufal, že by k tomu někdy mohlo dojít. Lidé omdlévali, jen když si to představili. A přesto je to tady! V luxusu se topící Rytmus (41) beze studu ukázal, že dokáže pracovat holýma rukama!

Co nedokázala Dara Rolins (45) za sedm dlouhých let, zvládla Jasmina Alagič (29) za pouhé tři měsíce. Půvabná moderátorka si Rytmuse vycvičila tak, že už se přestal štítit dokonce i manuální práce!

Tenhle moment si dobře zapamatujte, protože je možné, že jej prožíváme naposledy. Třeba o této historické chvíli jednou budete vyprávět svým vnoučatům.

Je to skutečně tak! Drsný rapper, o němž si mnozí mysleli, že bez drahých věcí nedá ani ránu, popadl kolečko. Ani nebylo prázdné, ale byla v něm pořádná hromada hlíny. Dosud nepředstavitelné se stalo realitou a rodák ze slovenských Piešťan určitě v očích řady lidí stoupl o několik pater výš.

Tohle je nezvratný důkaz, že láska umí čarovat!

Mohlo by vás zajímat

Další články