Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Hipísáci útočí: Podívejte se na nejvlasatější rodinu na světě!

Vlasatá rodinka
Zdroj: The Sun

Rodinka Russellových z amerického Illinois se skutečně má čím chlubit. Maminka Tere Lynn (43) a její tři dcery nosí na hlavě záviděníhodnou korunu krásy. Všechny si od narození pěstují dlouhé vlasy a kdybychom jejich pyšnou ozdobu v redakci eXtra.cz změřili dohromady, dostali bychom se skoro až ke čtyřem metrům!

Jenže mít tak dlouhé vlasy, a nevypadat u toho jak Samara vylezlá z Kruhu, to chce trochu starostí. Vlasová péče je u Russellových velmi důležitá a Tere Lynn dopřává svým dcerám pravidelné masky a zábaly. Zejména i díky tomu všechny vyhrávají kdejaké místní vlasové soutěže a už pomalu nemají kam dávat své ceny a vítězné stužky.

Matka pěti dětí, z nichž dva jsou kluci, jeden moc malý na to, aby věděl, co jsou vůbec dlouhé vlasy, a druhý moc starý na to, aby věděl, že chce zůstat u klučičího sestřihu, zavedla ve své rodině ženskou vlasovou tradici kvůli svému manželovi Chipovi, který považuje dlouhé vlasy za velmi sexy. A Tere Lynn s nadsázkou přiznává, že se do ní zamiloval zejména kvůli nim.

Související články

Další články