Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Hillary se boj o Bílý dům sype pod rukama! Ohrozila jste život této dívenky, vzkazují nemocné kandidátce Američané

Osmašedesátiletá kandidátka na prezidentku USA čelí obrovským problémům. Zjistilo se, že tajila voličům, že má zápal plic. Navíc nemocná žena sahala na malou dívenku. Kritici Hillary Clinton nyní vyčítají, že ohrozila zdraví dítěte.

Hillary Clinton je nemocná. A je logické, že Donald Trump toho využije. Mluvčí Hillary Clinton oznámili, že má zápal plic. Jenže média spekulují, že může mít Parkinsonovu chorobu a nebo nádor na mozku – psali jsme ZDE.

Pokud uvěříme tvrzení, že je pouze unavená a má zápal plic, pak jí na popularitě nepřidá toto video. Ukazuje prezidentskou kandidátku, jak na ulici objímá malé dítě. Holčička ji přišla pozdravit a Hillary na ni sahala.

Kritici nyní říkají, že už v té době věděla, že má zápal plic – ten patří mezi nakažlivé choroby.

Donald Trump už Hillary vyzval, aby voličům ukázala svou kompletní lékařskou zprávu. On sám je prý velmi zdravý a mrzí ho, že Hillary kvůli zápalu plic odmítá účast v televizních debatách, které měly Američanům napovědět, komu dají svůj hlas.

Mohlo by vás zajímat

Další články