Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Hezounkové z Přátel Joey a Chandler po dvaceti letech: Ze svůdníků jsou dnes dědkové!

Za jejich úsměvy a pohled by ženy kdysi zabíjely.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Když se někde ukázali, fanynky buď omdlévaly, nebo po nich házely kalhotky. Jenže zub času nedokáží zastavit ani ti největší krasavci. Sympatičtí "přátelé" se změnili k nepoznání!

Nikdo z nás nemládne. Výjimkou nejsou ani hollywoodští herci. Rozhodně to nejsou žádní nadlidé. Jsou také z masa a kostí. Postupem věku začínají nabírat na váze a vlasy řídnou.

Tomu se nevyhnuli ani lamači ženských srdcí Matthew Perry (46) a Matt LeBlanc (48). V devadesátých letech hravě soutěžili v anketách o nejvíc sexy muže planety po boku takových hezounů, jako je Brad Pitt či Tom Cruise.

Bohužel to odvál čas a Chandler a Joey vypadají spíš jak fotříci z předměstí. Značná kila navíc, pivní pupek, otylé tváře. Potkat je dnes na ulici? Tak po nich nehodíme ani sebemenší pohled. Možná vlastně hodíme, ale pětikorunu. Z lítosti.

Ne, nebudeme na ně hnusní. Nikdo nemládne. Ale jedno je jisté, zástupy fanynek řídnou, stejně jako nabídky na filmové role.

Související články

Další články