Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Hezounek Zdeněk Piškula ukázal novou slečnu. Je to herečka z Ordinace

Zdeněk Piškula se předvedl v pořadu StarDance. A nyní má novou slečnu.
Zdroj: Instagram/profimedia
+ Další 2 fotografie
Hezounek a miláček holek Zdeněk Piškula už není single. Klukům je to jedno, ale fanynky pláčí. Jeho srdce ulovila hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Simona Lewandowská. Mladý pár je spolu krátce, ale vypadá to, že jim to chvíli vydrží.

Mladík jménem Zdeněk Piškula (19) si v soutěži StarDance získal velké množství fanynek a svým něžným tancem dostával holky do kolen. Bohužel pro ně je ale již zadaný – jeho srdce patří herečce Simoně Lewandowské, která je dcerou Michaely Badinkové a vnučkou Jany Paulové.

Simona Lewandowská nejdřív zkoušela kariéru modelky. A je nutno přiznat, že se jí dařilo dost dobře. Nakonec ale zakotvila u herectví. Celkem rychle se uchytila v populárním českém seriálu Ordinace v růžové zahradě – tam hraje zdravotní sestru Emu Rytířovou.

O jejich vztahu se začalo spekulovat poté, co mladá dvojice přidala společné fotky na Instagram. K poslední společné fotografii Zdeněk napsal, že „Češi a Poláci uzavřeli spojenectví.“

Piškula už v minulosti chodil s Annou Linhartovou a šeptalo se, že v průběhu soutěže StarDance měl románek s tanečnicí Veronikou Lálovou. Ani jeden to ale tehdy nepotvrdil.

Související články

Další články