Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Hezounek Vojta Drahokoupil: Vánoce v dětském domově!

Vojta udělal dětem radost.
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Zpěvák Vojta Drahokoupil (22) alias Vojta D vydává další singl z připravovaného alba, které vyjde před létem 2018. Jmenuje se V bílých peřinách a jak napovídá už sám název, je to vánoční song.

„Mám strašně rád Vánoce. Myslím, že by měl být každý člověk šťastný, na chvíli se zastavit a vnímat všechno hezký, co tahle chvíle přináší,“ říká Vojta Drahokoupil.

Ten ke spolupráci oslovil děti z dětských domovů pod záštitou Nadačního fondu Hanky Kynychové. „Chtěl jsem dát šanci a kousek radosti dětem, které si to určitě zaslouží. A na natáčení jsem zjistil, že jsem udělal dobře. Děti byly naprosto skvělé.“

Ve videoklipu si zahrála i cvičitelka Hanka Kynychová (49) se synem Filipem, který je aktuálně tváří dětské televize TUTY. „Moc ráda jsem Vojtovi pomohla s mým týmem i synem Filipem v realizaci natáčení tohoto klipu. Děti si to skvěle užily a moc se těší, až klip vyjde ven,“ říká Hanka Kynychová.

Hudbu k písni složil Vojtův producent Honza Gajdoš. „Byl jsem překvapený, jak nám spousta partnerů vyšla vstříc, když jsem jim přednesl koncepci videoklipu. Nejlépe zareagovala firma ADC Blackfire Entertainment, s.r.o., která dětem věnovala spoustu krásných dárků.“ Videoklip vyjde již tuto neděli 10. prosince 2017.

Související články

Další články