Roman se už ve čtvrtém pokračování Tváře promění v amerického černošského zpěváka s nezaměnitelným hlasem. Mysleli jste si, že je to nemožné? Tak to ani náhodou, sám Ray Charles by asi koukal, jakého dvojníka v Čechách má.

„Postupné lepení těch silikonových věcí, make-up a barvení vždycky stojí za to!“ prozradil Roman Vojtek s tím, že přípravy proměn mají i své horší stránky. „Máme zakázáno se potit, protože to se pak těch několik vrstev může začít odlupovat nebo jinak poškodit. Na pódiu budu sice sedět u klavíru a nevidomého jen hrát, ale musím říct, že proměna je to opravdu náročná.“

Herec si pro diváky připravil také překvapení, během vystoupení ho doprovodí na pódiu tři vokalistky. Ale kdo to bude, na to si musíte ještě počkat do neděle, ale bude to stát za to. A v koho se promění další soutěžící?

Miroslav Etzler – Ivan Mládek Jan Cina – John Legend David Gránský – Meghan Trainor Marta Jandová – Bonnie Tyler Ivana Jirešová – Alicia Keys Markéta Procházková – Scooter Anna Slováčková – Lady Gaga

O zábavu bude zase postaráno, takže se nezapomeňte už dnes od 20.20 dívat na TV Nova. Ale teď se pojďte podívat, jak se z romantického herce stal černošský drsňák.